Aktuality

Sledujte aktuální dění soutěže

Aktuality

 

Soutěž nekončí! Druhý ročník se blíží!

21.3. bylo na krajském úřadě slavnostní vyhlášení vítězů soutěže, celou soutěž Den Hejtmanem vyhrál Jindřich Osolsobě s jeho týmem  z Gymnázia Vyškov . Na druhém místě se umístil tým z Gymnázia Tišnov s jejich kandidátem na hejtmana Martinem Baumanem a třetí místo obsadil tým z Biskupského gymnázia…

27.2. proběhlo finále soutěže na Gymnáziu Vídeňská.

6. 2. proběhne na krajském úřadě debata kandidátů.

25.1. proběhl na Ekonomicko správní fakultě druhý vzdělávací program, soutěžící se zde dozvěděli o důležitosti stylu řeči a body language a následně i jak kraj řeší krizové situace.

Dne 12.12. proběhl na Fakultě sociálních studií vzdělávací program pro účastníky soutěže. Členi organizátorského týmu měli krátkou přednášku proč se věnovat politice. Následně pokračovaly přednášky, nejprve přednáška o fungování kraje od vedoucího ekonomicky spravního institutu, Filipa Hrůzy, a pak prezentace o polických kapaních od vedoucího katedry politologie FSS, Otto Eibla. 

Soutěž je oficiálně spuštěna! Na tiskové konferenci v pondělí 31. 10. byla oficiálně podepsána pravidla hejtmanem JMK, zástupcem studentů a ředitelem Gymnázia Vídeňská a již je možné zasílat přihlášky.

V pondělí 31. 10. se bude na Gymnáziu Vídeňská konat tisková konference, kde bude vystupovat Hejtman JMK nebo například zástupci z Fakulty sociálních studií z katedry politologie.